طراحی سایت آموزشگاهی و مشاوره کنکور (گنجینه دانش) توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس، برای آموزشگاه گنجینه دانش در چهارراه طالقانی کرج، با مدیریت خودم 😉 (افشین اصغری) که از سال 84 مشغول به تدریس دروس ریاضی، فیزیک و انگلیسی (بصورت خصوصی) در کرج و تهران بودم.

امکانات سایت آموزشی گنجینه دانش

سال 95 تصمیم گرفتم برای خودم وبسایت آموزشی طراحی کنم، و مطالب مفید درسی رو بصورت آموزش و دانلود فایل pdf قرار بدم، که خوشبختانه در مدت کوتاهی، مورد استقبال دانشجویان و دانش آموزان قرار گرفت.

سایت گنجینه دانش، در ابتدا با جوملا طراحی شده بود و مجهز به فروشگاه فایل pdf بود، که پاسخنامه کنکور هر سال، و نمونه سوالات درسی رو در این سایت میفروختم.

سال 98 تصمیم گرفتم مجددا، طراحی وبسایت آموزشگاه خودم رو به نرم افزار وردپرس منتقل کنم ، تا مدیریت و امکانات بیشتری بهش اضافه بشه…

الان سایت گنجینه دانش، تمامی امکانات پیشرفته رو برای طراحی یک وبسایت آموزشی خوب داره: مثل سیستم ثبت نام و خرید پیامکی، اتصال به درگاه پرداخت سریع آنلاین، فروشگاه فایل آموزشی، معرفی اساتید، دانلود سریع فایل و فیلم های آموزشی رایگان و پولی، سئو بسیار قوی و پیشرفته و…

سایت گنجینه دانش در کلمات کلیدی زیادی در صفحه اول گوگل قرار دارد که بیشتر مربوط به دانلود نمونه سوالات و گام به گام درسی برای تمام پایه های تحصیلی، از اول دبستان تا دوازدهم و کنکور (تجربی-ریاضی فیزیک-انسانی) هست.

امکانات سایت آموزشی گنجینه دانش

کسب درآمد از طراحی سایت آموزشگاهی

متاسفانه چند ساله نتونستم روی این سایت محتوای خوبی بزارم و یا حتی بهش سر بزنم ، ولی قبلا درآمد خوبی ازش داشتم، و چون در کلمات کلیدی سئو مثل (مشاور کنکور تجربی-کنکور تجربی-کنکور انسانی-کنکور ریاضی) اول بودم ، تماس های زیادی برای درخواست مشاوره کنکور با من انجام میشد.

همچنین فروش فایل های آموزشی و درخواست کلاس حضوری و آنلاین، راه های دیگه ای بود برای کسب درآمد از طراحی سایت آموزشی در کرج …

نمونه کارهای مشابه