طراحی لوگو در کرج یکی از انواع طراحی های گرافیکی است که بسیار مورد توجه مشاغل مختلف قرار دارد.

اعتبار هر کسب و کاری در نگاه اول به آرم و لوگوی حرفه ای اون شغل بستگی داره، که چقدر زیباست و چقدر خوب طراحی شده ، تا هر بیننده ای رو مجذوب خودش کنه.

مرشینا بهترین طراح لوگو در کرج (Logo Design in KARAJ) با فتوشاپ و ایلوستریتور و کورل هست که صفر تا 100 کار رو در سطح استانداردهای جهانی و بروز انجام میده.

طراحی لوگو مرشینا

طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ

مرشینا بعنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج، آرم ها و طرح های زیادی رو برای شرکت های بزرگ انجام داده که در اینجا میخواهیم یک نمونه کار طراحی لوگو رو برای شما به نمایش بزاریم…

نکته : طراحی لوگوی حرفه ای برای هر شغلی لازمه، چون در تمام تبلیغات شما (طراحی سایت-پیج اینستاگرام-پروفایل شبکه های اجتماعی-چاپ بروشور و تراکت و سربرگ و طراحی کاتالوگ و طراحی کارت ویزیت…) تکرار میشه.

 

نمونه کار طراحی لوگو حرفه ای

شاید فکر کنید کار تخریب ساختمان، خیلی تر و تمیز نیست، و به همین خاطر نمونه کار طراحی لوگو برای این جور کارها، خیلی حرفه ای و زیبا از آب درنیاد. ولی اینطور نیست و ما برای تمام کارها، میتونیم لوگو حرفه ای، لوکس و لاکچری بسازیم.

لوگوی زیر برای شرکت آی تخریب به آدرس اینترنتی itakhreeb.ir طراحی و اجرا شده که پروژه طراحی سایت وردپرسی و سئو سایت در کرج برای آی تخریب هم بعهده شرکت مرشینا بوده.

قیمت طراحی لوگو در کرج

قیمت طراحی لوگو بستگی به میزان حرفه ای بودن طراح و طرح مدنظرش داره!

مثلا هزینه طراحی لوگو با گوشی و اپلیکیشن های گرافیکی گوشی موبایل (مثل پیکسارت-canva-اینشات-متن نگار) قطعا به اندازه قیمت طراحی لوگو حرفه ای با (فتوشاپ-ایلوستریتور-کورل) در کامپیوتر نخواهد بود و ارزان تر می شود.

البته شرکت مرشینا میتونه برای ساخت لوگو شما از 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان قیمت بده،

که این بستگی به بودجه ای داره که برای برندسازی و تبلیغات گسترده خودتون در تهران و کرج در نظر گرفتید.

نکته: هزینه طراحی لوگو رو بعنوان سرمایه گذاری برای جذب مشتری و درآمد بیشتر درنظر بگیرید،

چون یک لوگوی حرفه ای، باعث جلب اعتماد مشتریان شما خواهد شد.

فرم درخواست طراحی لوگو در کرج

برای درخواست طراحی لوگو در کرج و تهران، لطفا فرم زیر رو پر و ارسال کنید. ممنون

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

لوگوموشن حرفه ای اینستاگرام

لوگوموشن بعنوان یکی از موثرترین روش های جذاب تبلیغات، یک کلیپ کوتاه چند ثانیه ای با لوگوی حرفه ای هست که در طراحی سایت و برای ادمینی پیج کاری اینستاگرام کاربرد بسیار زیادی دارد.

در فیلم کوتاه زیر یک نمونه کار لوگوموشن پریمیر رو میبینید.

مرشینا❤️

طراحی لوگو حرفه ای چه فرقی با طراحی معمولی داره؟

طراح لوگو حرفه ای با فتوشاپ کار میکنه نه با اپلیکیشن های ساده گوشی موبایل، به همین خاطر کیفیت و زیبایی لوگو چند برابر میشه که در این صفحه میتونید نمونه کار ببینید (کلیک کنید)

قیمت طراحی لوگو حرفه ای چنده؟

قیمت طراحی گرافیکی لوگو و آرم، از 200 هزار تومان داریم تا 2 میلیون تومان بستگی به عواملی داره که توصیه میکنم حتما کلیک کنید و با ما تماس بگیرید تا قیمت طراحی لوگو براتون مشخص بشه