طراحی سایت مذهبی عطر قرآن بعنوان نمونه کار طراحی وبسایت مذهبی برای مرشینا در دی ماه 1399 شروع شد. سایت عطر قرآن دارای بخش های متعدد عکس نوشته و توضیحات مذهبی در زیر عکس ها بود.

همچنین آقای میلاد رضاییان ، بعنوان مدیر مجموعه فرهنگی-مذهبی عطر قرآن درخواست موارد دیگری را داشتند، مثل تعویض قالب و هاست و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو سایت) که تمام موارد بخوبی انجام شد و علاوه بر آن در زیر تمام عکس نوشته های مذهبی ، باکسی برای دانلود و شمارش تعداد دانلودهای انجام شده قرار گرفت.

یکی از بخش های ویژه برای طراحی سایت مذهبی در کرج (عطر قرآن) ، طراحی فرم پرداخت آنلاین برای حمایت مالی از وبسایت ایشان بود ، که با افزونه گرویتی فرم در وردپرس انجام ، و به درگاه پرداخت آنلاین زرین پال متصل شد، تا کاربرانی که مایل باشند، بتوانند در این کار خیر و خداپسندانه شریک باشند.

طراحی صفحه اصلی سایت عطر قرآن ، بصورت سه ستونه در دسکتاپ نمایش داده می شود، ولی برای حفظ حالت ریسپانسیو و موبایل فرندلی بودن ، توسط المنتور در گوشی موبایل بصورت تک ستونه و زیر هم نمایش داده می شود.

سایت مذهبی عطر قرآن در بهمن ماه 1399 با تمامی رمزها، تحویل آقای میلاد رضاییان شد و به لطف خدا، تمامی موارد خواسته شده در مدت یک ماه، بخوبی رعایت و انجام شد.

عکس نوشته های آقای رضاییان ، و پیج اینستاگرام عطر قرآن ، بعنوان یکی از حرفه ای ترین کارهای طراحی گرافیکی مذهبی در کرج و ایران شناخته شده بوده و وبسایت ایشان مرجع بسیاری از علاقه مندان دین و اخلاق و قرآن می باشد.

برای مراجعه به سایت مذهبی عطر قرآن می توانید به آدرس atrequran.ir رجوع کنید ، و یا در گوگل عبارت «عطر قرآن» را سرچ و روی اولین رتبه گوگل کلیک کنید.

برای ورود به پیج مذهبی عطر قرآن، پس از ورود به سایت، روی آیکن اینستاگرام بزنید و فالو کنید.

گالری تصاویر طراحی سایت مذهبی در کرج

در عکس های زیر، نمونه کار طراحی سایت مذهبی توسط مرشینا در کرج رو می بینید:

طراحی سایت مذهبی در کرج

شمارش واقعی تعداد دانلود عکس نوشته های مذهبی برای طراحی سایت مذهبی عطر قرآن

طراحی وبسایت مذهبی و قرآنی در کرج

طراحی فرم ساده ولی پرکاربرد برای پرداخت آنلاین سایت مذهبی

طراحی صفحه کلیپ آپارات برای سایت مذهبی عطر قرآن

طراحی حرفه ای صفحه نمایش کلیپ های قرآنی برای سایت مذهبی

مرشینا بعنوان بهترین شرکت طراحی سایت در کرج ، شما را به دیدن نمونه کارها و مطالب آموزشی بیشتر در حوزه طراحی و سئو سایت دعوت می کند…

نمونه کارهای مشابه